Osgaka Responsive Wordpress Tema
FLAŞ HABER:
Ana Sayfa GÜNDEM, POLİTİKA 7 Nisan 2017 173 Görüntüleme

CHP’li Hüsnü Bozkurt’tan yeni açıklama

CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt, Halk Arenası programında referandum ile ilgili yaptığı açıklamalar sonrası başlayan ve günlerdir devam eden tartışmalar sonrası Halk Tv canlı yayınına katılarak yeni bir açıklamada bulundu. Bozkurt, “Yalan üzerine kurulan bu algı operasyonunda üzülen tüm yurttaşlarımıza söylüyorum ben asla ve asla milletimizi kast ederek bir şey demedim” ifadelerini kullandı.

Aklımın ucundan bile geçmeyen hiçbir biçimde kast etmediğim bir cımbızlamadan üretilmiş yalanla bir haysiyet cellatlığı ve algı operasyonu yürütülüyor. Çok net olarak dedim ki; Bu anayasa metni içinde çok ciddi tuzaklar barındıran ve ülkeyi bölmek ve ülkede tek adam diktası yaratmak ve o tek adam rejiminde olası bir kararname ile karşımıza çıkarak ülkeyi bölmeye yönelik bir anayasadır dedim.

Bütün içtenliğimi belirtmek istiyorum. Ben ne söylediğimi biliyorum. Dünkü çocuk değilim. 30 yıllık hastam arıyor. ‘Sana saygı duyardım doktor bey artık sana saygım kalmadı’ Şimdi ben Osman kardeşime diyorum ki ben Evet diyen vatandaşlarımızı kast etmedim. Ben evet diyenler terörist demedim, evet diyenler Kandil’dekilerle birlikte demedim. Yalan üzerine kurulan bu algı operasyonunda üzülen tüm yurttaşlarımıza söylüyorum ben asla ve asla milletimizi kast ederek bir şey demedim.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tema Tasarım | Osgaka.com